Ponuka internetových balíčkov Vyberte si balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje.

5G Internet základný balíček

Internetový balíček pripravený pre menej náročných domácich užívateľov, ale aj malé firmy. Balíček 5G INTERNET Vám zabezpečí spoľahlivé, každodenné surfovanie na webe, prijímanie a odosielanie e-mailov aj s väčšími prílohami, pozeranie Youtube videií, filmov a hranie on-line hier. A to všetko za rozumnú cenu.

RÝCHLOSŤ AŽ DO 50 Mbps.

Viac o balíčku

AIR OPTIK prémiový balíček

Balíček AIR OPTIK splní očakávania aj tých najnáročnejší užívateľov internetu. Ideálny je pre náročné domácnosti, ale aj pre stredné a veľké firmy. S balíkom budete mať prístup k neobmedzenému a spoľahlivému internetu, s ktorým hravo stiahnete a odošlete veľké súbory. Balík umožňuje aj využívanie digitálnej televízie.

RÝCHLOSŤ AŽ DO 100 Mbps.

Viac o balíčku

Prečo si vybrať Komnet?

široké pásmo
pokrytia
bez
viazanosti
inštalácia
od 0 €
internet
od 6 €
verejná IP
ZADARMO
ODKÚPIME
VAŠU VIAZANOSŤ

Ak máte viazaný internet u iného poskytovateľa, dávame Vám možnosť prejsť na KOMNET Internet pričom dostanete od nás na dobu pôvodnej doby viazanosti u predchádzajúceho poskytovateľa internet zadarmo (najviac 12 mesiacov). Stačí, ak sa pri objednávaní preukážete zmluvou o pripojení, kde je definovaná Vaša viazanosť a poslednou faktúrou za služby od iného poskytovateľa na Vaše meno a adresu prípojky.

6 mesiacov
zadarmo

Máte internet od inej spoločnosti, no nie ste s ním spokojný? Ak sa rozhodnete pre KOMNET Internetm dáme Vám internet bez viazanosti na celých 6 mesiacov úplne zadarmo!

POŠLITE NÁM SVOJ KONTAKT

A MY SA VÁM OZVEME